| PCB kalınlığı | Min0.6mm |
|---|---|
| Adım aralıkları seçimi | 1-4(10mm adım aralıkları) |
| Taşıma yüksekliği | 900±20mm(veya özelleştirilmiş) |
| Güç kaynağı | 100-230V AC(özelleştirilmiş) tek fazlı, MAX 300V/A |
| PCB boyutu (U×G)~(U×G)mm | (50x50)~(350x250) |
| MAX PCB'nin kapasitesi | 20 adet |
|---|---|
| PCB yükleme süresi | Yaklaşık 20 saniye |
| ulaşım yönü | Soldan sağa/sağdan sola (isteğe bağlı) |
| Taşıma yüksekliği | 900±20mm(veya özelleştirilmiş) |
| Hava basıncı | 4-6 bar, MAX30L/dakika |
| Ekran Çerçevesi maksimum boyutu | 737*737mm |
|---|---|
| PCB kartı Maksimum boyut | 400*340mm |
| Silecek Hızı | 6-200 mm/sn |
| Pozisyon Doğruluğunu Tekrarla | ±0,01 mm |
| Baskı Doğruluğu | ±0,025 mm |
| Kamera. | Tam renkli yüksek hızlı endüstriyel dijital kamera |
|---|---|
| PCB boyutu | 50×50 mm ila 460 x 360 mm (çift raylı) |
| Genişlik ayarı | Otomatik olarak |
| Asgari parçalar | 01005 çip |
| Doğru konum | <8 μm |
| Makara Genişliği | 8mm Kağıt Makarası ve Plastik Makara |
|---|---|
| RC bileşen boyutu | 01005/0201/0402/0603/0805/1206/1210 |
| Ekleme tomografi | 8-10S ((El süresi hariç) |
| Geçiş Oranı | % 98 |
| Ağırlık | 75 kg |
| Power Supply Requirements | 3PH, 380 VAC, 5 Wires |
|---|---|
| Chemical Cleaning Modules | Chemical pre-cleaning or isolation section, chemical cycle cleaning, wind cutting isolating |
| Product Features | Main control panel, touch screen control system, stainless steel mesh conveyor system or chain conveyor system, spraying tube and spraying nozzle |
| Body Material | Corrosion Resistant Superior PP Material |
| Final Wind Cutting Isolating and Drying | Final wind cutting isolating(cold air drying), hot air drying, cold air drying |
| Kamera. | CCD Renkli kamera |
|---|---|
| Genişlik ayarı | Otomatik olarak |
| PCB boyutu | 20 mm × 20 mm ile 360 mm × 400 mm arasında |
| Asgari parçalar | 01005 çip |
| Doğru konum | <8 μm |
| Solder pot capacity | 390kg |
|---|---|
| Controlling type | Touch screen and PLC |
| Dimension | 3440(L)*1370(W)*1650(H) |
| PCB width | 50-400mm |
| Preheating zone | 1 upper preheating zones 2 individual bottom preheating zones |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kasa |
|---|---|
| Teslim süresi | 20 Gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Ayda 100 set |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-5 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Menşe yeri | Japonya |
| Marka adı | Fuji |