| MAX PCB'nin kapasitesi | 20 adet |
|---|---|
| PCB yükleme süresi | Yaklaşık 20 saniye |
| ulaşım yönü | Soldan sağa/sağdan sola (isteğe bağlı) |
| Taşıma Yüksekliği | 900±20mm(veya özelleştirilmiş) |
| Hava basıncı | 4-6 bar, MAX30L/dakika |
| MAX PCB'nin kapasitesi | 50 parça |
|---|---|
| PCB yükleme süresi | Yaklaşık 20 saniye |
| ulaşım yönü | Soldan sağa/sağdan sola (isteğe bağlı) |
| Taşıma Yüksekliği | 900±20mm(veya özelleştirilmiş) |
| Hava basıncı | 4-6 bar, MAX30L/dakika |
| Adı | Çok Bıçaklı V CUT PCB Kesme Makinesi |
|---|---|
| Maksimum Kesme Uzunluğu | 100mm-Sınır yok |
| PCB Kalınlığı | 0,5-3,2 mm |
| besleme hızı | 0-500 mm/sn |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
| Marka | SAMSUNG |
|---|---|
| Durum | orijinal kopya |
| Kalite | en kaliteli |
| stok | büyük |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Marka | JUKI |
|---|---|
| Durum | orijinal kopya |
| Kalite | en kaliteli |
| stok | büyük |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Marka | Fuji |
|---|---|
| Durum | orijinal kopya |
| Kalite | en kaliteli |
| stok | büyük |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Marka | Fuji |
|---|---|
| Durum | orijinal kopya |
| Kalite | en kaliteli |
| stok | büyük |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Marka | Fuji |
|---|---|
| Durum | orijinal kopya |
| Kalite | en kaliteli |
| stok | büyük |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Marka | Fuji |
|---|---|
| Durum | orijinal kopya |
| Kalite | en kaliteli |
| stok | büyük |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Marka | Fuji |
|---|---|
| Durum | orijinal kopya |
| Kalite | en kaliteli |
| stok | büyük |
| Ambalaj bilgileri | Karton |