| PCB Kalınlığı | Min0.6mm |
|---|---|
| ulaşım yönü | Soldan sağa/sağdan sola (isteğe bağlı) |
| Güç kaynağı | 100-230V AC(özelleştirilmiş) tek fazlı, MAX 150V/A |
| PCB boyutu (U×G)~(U×G)mm | 50x50) ↓450x330) |
| Makine boyutu (U×G×Y)mm | 500x620x1600mm |
| Hafıza | 5000000 puan |
|---|---|
| Test Kanalı | 6 Kanal |
| Örnekleme sıklığı | 0.05s ~ 30 Min |
| Kesinlik | ±0,5°C |
| Sıcaklık aralığı | -40°C ~ 1370°C |
| Kamera. | CCD Renkli kamera |
|---|---|
| Genişlik ayarı | Otomatik olarak |
| PCB boyutu | 20 mm × 20 mm ila 500 mm x 400 mm |
| Asgari parçalar | 01005 çip |
| Doğru konum | <8 μm |
| Ürün Adı | PCB Yüzey Temizleyici |
|---|---|
| PCB boyutu | 50*50-445*350mm |
| PCB düşüncesi | 0,6-5 mm |
| konveyör bantları | ESD Düz Kayış |
| Temizleme Yöntemi | Fırça+Rulo+pozitif ve negatif iyonlar |
| Boyutları | L2100*1050×Y1450mm |
|---|---|
| Kontrol tipi | PC + PLC kontrolü |
| Sıcaklık aralığı | Ortam --- 300°C |
| Maksimum PCB genişliği | 200 mm |
| konveyör hızı | 0-1800mm/dak |
| Kontrol sistemi | Plc +Kunlun Tongtai |
|---|---|
| konveyör hızı | 0,3-3m/dak |
| UV ana tepe dalga boyu | 280nm ~ 420nm ana zirve UVA 395nm |
| UV hayatı | 3000H |
| Boyutlar | 1500L * 910W * 1800H (mm) |
| Modeli | HRGD1400S |
|---|---|
| Boyutlar | 2240*400*1950mm |
| Max.malzeme Genişliği | 16 mm |
| Makara Adeti | 1400 |
| taraf | çift taraf |
| Boyutlar | 2900(U)*1150(G)*1350(Y) |
|---|---|
| Kontrol tipi | Dokunmatik ekran + PLC |
| Sıcaklık Aralığı | Ortam --- 350°C |
| Maksimum PCB genişliği | 400 mm |
| Konveyör hızı | 200MM-1800MM/Min |
| Hafıza | 5000000 puan |
|---|---|
| Test Channel | 6 /9/10 channels |
| Sampling frequency | 0.05s~30 Min |
| Precision | ±0.5℃ |
| temperature range | -40 ℃ ~ 1370 ℃ |
| Boyutlar | L3470*1370*1650 |
|---|---|
| Kontrol tipi | PC + PLC kontrolü |
| Sıcaklık aralığı | Ortam --- 300°C |
| Maksimum PCB genişliği | 400 mm |
| konveyör hızı | 0-1800mm/dak |