| MAX PCB'nin kapasitesi | 50 parça |
|---|---|
| PCB yükleme süresi | Yaklaşık 20 saniye |
| ulaşım yönü | Soldan sağa/sağdan sola (isteğe bağlı) |
| Taşıma Yüksekliği | 900±20mm(veya özelleştirilmiş) |
| Hava basıncı | 4-6 bar, MAX30L/dakika |
| Doğruluk | %99,99 (0201) |
|---|---|
| Ürün Kategorisi | Röntgen cihazı |
| Görüntüleme Sistemi | Düz Panel Dedektör (FPD) tipi, etkili algılama aralığı: 430mmx430mm, piksel matrisi 3072*3072 piksel |
| Boyut | 950*1460*1960 mm |
| Uygulama örnekleri | BELİRTİLMEMİŞ |
| Ürün Adı | Otomatik Lehimleme Lehim Pastası Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çalışma yeteneği | 500g*2 kutu |
| Koşu Hızı | Birinci devir: 800 RPM; İkinci devir: 600 RPM |
| Ekran Kipi | Mikrobilgisayar LED dijital ekran |
| Güç kaynağı | AC220V 50/60Hz 180W |
| Boyut | 850l*1100w*1400h (mm) |
|---|---|
| Maksimum taşıyıcı boyutu | Maks: 330 (l)*250 (w) (mm) |
| İmparatür ayar aralığı | Max400 ℃ |
| Pozisyon doğruluğu | + / - 0,05 mm |
| Lehim Potası Kapasitesi | 15 kg / adet |
| Ürün Adı | 3D Lehim Pastası Muayene Makinesi |
|---|---|
| En küçük bileşen boyutu | 01005 |
| Maksimum PCB boyutu | 55*55 ~450*450 mm |
| Güvenilir Tespit Süresi | 0,3 saniye/parça |
| Muayene hızı | 0.42 SEC/FOV |
| Marka | JUKI |
|---|---|
| Durum | orijinal kopya |
| Kalite | en kaliteli |
| stok | büyük |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Marka | JUKI |
|---|---|
| Durum | orijinal kopya |
| Kalite | en kaliteli |
| stok | büyük |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Marka | JUKI |
|---|---|
| Durum | orijinal kopya |
| Kalite | en kaliteli |
| stok | büyük |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Marka | JUKI |
|---|---|
| Durum | orijinal kopya |
| Kalite | en kaliteli |
| stok | büyük |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Marka | JUKI |
|---|---|
| Durum | orijinal kopya |
| Kalite | en kaliteli |
| stok | büyük |
| Ambalaj bilgileri | Karton |