| Ürün Adı | Otomatik Lehimleme Lehim Pastası Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çalışma yeteneği | 500g*2 kutu |
| Koşu Hızı | Birinci devir: 800 RPM; İkinci devir: 600 RPM |
| Ekran Kipi | Mikrobilgisayar LED dijital ekran |
| Güç kaynağı | AC220V 50/60Hz 180W |
| Boyut | 2000*960*1250 |
|---|---|
| Kontrol tipi | Dokunmatik Ekran ve PLC |
| Sıcaklık aralığı | Ortam --- 150 ℃ |
| Sıcaklık doğruluğu | ±3°C |
| Maksimum ürün genişliği | 450mm |