| Gerilim | 220V AC 60Hz/50Hz 40W |
|---|---|
| Boyut | L360*W300*H350MM |
| Ağırlık | 35kg |
| Yeterlik | 2500-3000 adet/saat |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kasa |
| Adı | Yarı otomatik kapasitör kesme makinası |
|---|---|
| Voltaj | 220V AC 60Hz/50Hz 40W |
| Boyut | L360*W300*H350MM |
| Ağırlık | 35kg |
| Verimlilik | 2500-3000 adet/saat |
| Ürün Adı | Kurşun Kesme Bükme Makinası |
|---|---|
| Voltaj | 220V AC 60Hz/50Hz 90W |
| Boyut | L360 *W380*H430 |
| Ağırlık | 32,5 kg |
| Verimlilik | 4800-5400 adet/saat |
| Ürün Adı | Kurşun Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| Voltaj | 220V AC 60Hz/50Hz 90W |
| Boyut | L360 *W380*H430 |
| Ağırlık | 32,5 kg |
| Verimlilik | 4800-5400 adet/saat |
| Baskı masası boyutları | 300x1500 mm |
|---|---|
| çerçeve boyutu | 370×470mm,420×520mm,550×650mm |
| Yazdırma konumu sabit | PCB Dış Veya Pim Konumlandırma |
| Taban plakasında ince ayar | Ön/Arka±10mm R/L±10mm |
| Baskı hassasiyeti | ±0,02 mm |
| Ürün Adı | PCBA Temizleme Makinesi |
|---|---|
| Temizlik zamanı | 0~ 99 dakika (ayarlanabilir) |
| Seyreltme tankı kapasitesi | 70 litre |
| Durulama süresi | 1 dakika/zaman (1-59 kez/ayarlanabilir) |
| Temizleme sıcaklığı (sıvı) | Oda sıcaklığı ~75°C (ayarlanabilir) |
| Adı | Bakır Destek Pin |
|---|---|
| Uygulama | Yarı Otomatik Lehim Pastası Yazıcısı için |
| Toplam Uzunluk | 30 mm |
| Çapraz | 4mm |
| Orta adım çapı | 8MM |
| Boyut | 1090*1256*1340mm |
|---|---|
| Maksimum PCB boyutu | 350x450mm |
| Kontrol sistemi | PC bilgisayar kontrolü |
| Pozisyon Doğruluğu | + / - 0,05 mm |
| Lehim Potası Kapasitesi | 15 KG |
| Makine tipi | Otomatik Lehim Cüruf Ayırma Makinesi |
|---|---|
| ixing Alt teneke kapasitesi | 10kg |
| Karışım Isıtma Gücü | 1.6kw |
| Sıcaklık Kapsamı | 0-350°C |
| Karıştırma motoru | 1φ 220V 90W |
| Makine tipi | Otomatik Lehim Cüruf Ayırma Makinesi |
|---|---|
| ixing Alt teneke kapasitesi | 10kg |
| Karışım Isıtma Gücü | 1.6kw |
| Sıcaklık Kapsamı | 0-350°C |
| Karıştırma motoru | 1φ 220V 90W |