| Ürün Adı | Gilyotin Tipi PCB Kesme Makinesi |
|---|---|
| Maksimum Kesme Uzunluğu | 330mm |
| kesme kalınlığı | 0,5 ila 3,5 mm |
| Çalışma Baskısı | 0,6 ila 0,8 Mpa, kuru hava kaynağı |
| Çalışma voltajı | AC 220V 50~60HZ |
| Marka | JUKI |
|---|---|
| Durum | orijinal kopya |
| Kalite | en kaliteli |
| stok | büyük |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Marka | Fuji |
|---|---|
| Durum | orijinal kopya |
| Kalite | en kaliteli |
| stok | büyük |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Marka | Fuji |
|---|---|
| Durum | orijinal kopya |
| Kalite | en kaliteli |
| stok | büyük |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Marka | Fuji |
|---|---|
| Durum | orijinal kopya |
| Kalite | en kaliteli |
| stok | büyük |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Ürün Adı | PCBA Temizleme Makinesi |
|---|---|
| Temizlik zamanı | 0~ 99 dakika (ayarlanabilir) |
| Seyreltme tankı kapasitesi | 70 litre |
| Durulama süresi | 1 dakika/zaman (1-59 kez/ayarlanabilir) |
| Temizleme sıcaklığı (sıvı) | Oda sıcaklığı ~75°C (ayarlanabilir) |
| PCB kalınlığı | Min0.6mm |
|---|---|
| Dergi numarası | Yukarı taşıma: 1 adet, aşağı taşıma: 1 adet (veya özelleştirilmiş) |
| Adım aralıkları seçimi | 1-4(10mm adım aralıkları) |
| PCB yükleme süresi | Yaklaşık 6 saniye |
| Dergi değiştirme zamanı | Yaklaşık 30 saniye |
| Baskı masası boyutları | 300x1500 mm |
|---|---|
| çerçeve boyutu | 370×470mm,420×520mm,550×650mm |
| Yazdırma konumu sabit | PCB Dış Veya Pim Konumlandırma |
| Taban plakasında ince ayar | Ön/Arka±10mm R/L±10mm |
| Baskı hassasiyeti | ±0,02 mm |
| Isıtma bölgeleri | 10 bölge |
|---|---|
| Isıtma tüneli | 3250mm |
| Boyut | L4450*W1370*H1600 |
| yükselen zaman | 5-15 dakika. |
| Kontrol tipi | Dokunmatik Ekran ve PLC |
| Machine Type | Automatic Solder Dross Separating Machine |
|---|---|
| ixing Capacity of Bottom Tin | 10KG |
| Mixing Heating Power | 1.6KW |
| Temperature Scope | 0-350℃ |
| Mixing motor | 1φ 220V 90W |