| Makine Türü | Otomatik Lehim Cüruf Ayırma Makinesi |
|---|---|
| ixing Alt teneke kapasitesi | 10kg |
| Karışım Isıtma Gücü | 1.6kw |
| Sıcaklık Kapsamı | 0-350°C |
| Karıştırma motoru | 1φ 220V 90W |
| Adı | Yarı otomatik kapasitör şekillendirme kesme makinası |
|---|---|
| Voltaj | 220V AC 60Hz/50Hz |
| Boyut | L650*W480*H420MM |
| Ağırlık | 35kg |
| Verimlilik | 2500-3000 adet/saat |
| Ürün Adı | X-ray Muayene Makinesi |
|---|---|
| Gerilim akımı | 90kv, 10-200uA |
| Odak boyutu | 5 mikron |
| görüntüleme alanı | 130 mm×130 mm |
| Eğim açısı | 0-90° görüş açısı (45° sol ve sağ) |
| Ürün Adı | X-ray Muayene Makinesi |
|---|---|
| Gerilim akımı | 90kv, 10-200uA |
| Odak boyutu | 5 mikron |
| görüntüleme alanı | 130 mm×130 mm |
| Eğim açısı | 0-90° görüş açısı (45° sol ve sağ) |
| Adı | Otomatik Kondensatör şekillendirme kesme makinesi |
|---|---|
| Voltaj | 220V AC 60Hz/50Hz |
| Boyut | 1500L*1000W*1500H ((mm) |
| Ağırlık | 450kg |
| Verimlilik | 160-200 adet/dakika |
| Ürün Adı | X-Ray Makarası Bileşen Sayma Makinesi |
|---|---|
| Doğruluk | %99,99 (0201) |
| Karar | 3072*3072px |
| En yüksek kontrol hızı | 7" ~ 17" |
| Piksel boyutu | 139um |
| Marka | SAMSUNG |
|---|---|
| Durum | orijinal kopya |
| Kalite | en kaliteli |
| stok | büyük |
| Ambalaj bilgileri | karton |
| Marka | Hanva |
|---|---|
| Durum | orijinal kopya |
| Kalite | en kaliteli |
| stok | büyük |
| Ambalaj bilgileri | karton |
| Marka | Hanva |
|---|---|
| Durum | orijinal kopya |
| Kalite | en kaliteli |
| stok | büyük |
| Ambalaj bilgileri | karton |
| Ürün Adı | Otomatik Lehimleme Lehim Pastası Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çalışma yeteneği | 500g*2 kutu |
| Koşu Hızı | Birinci devir: 800 RPM; İkinci devir: 600 RPM |
| Ekran Kipi | Mikrobilgisayar LED dijital ekran |
| Güç kaynağı | AC220V 50/60Hz 180W |