| MAX PCB'nin kapasitesi | 20 PCS |
|---|---|
| PCB yükleme süresi | Yaklaşık 20 saniye |
| ulaşım yönü | Soldan sağa/sağdan sola (isteğe bağlı) |
| Taşıma Yüksekliği | 900±20mm(veya özelleştirilmiş) |
| Hava basıncı | 4-6 bar, MAX30L/dakika |
| PCB Kalınlığı | Min0.6mm |
|---|---|
| Taşıma Yüksekliği | 900±20mm(veya özelleştirilmiş) |
| Güç kaynağı | 100-230V AC(özelleştirilmiş) tek fazlı, MAX 100V/A |
| PCB boyutu (U×G)~(U×G)mm | (50x50)~(460x330)mm |
| Makine boyutu (U×G×Y)mm | 500×3500×1100 mm |
| Ürün Adı | Pcb Otomatik 90 Derece Dönüş Taşıyıcı |
|---|---|
| PCB boyutu | (50x50)~(460x330) |
| PCB Kalınlığı | Min0.6mm |
| Makine boyutu | 700x750x1300mm |
| Devir süresi | Yaklaşık 15 saniye. |
| PCB Kalınlığı | Min0.6mm |
|---|---|
| ulaşım yönü | Soldan sağa/sağdan sola (isteğe bağlı) |
| Taşıma Yüksekliği | 900±20mm(veya özelleştirilmiş) |
| Güç kaynağı | 100-230V AC(özelleştirilmiş) tek fazlı, MAX 100V/A |
| PCB boyutu (U×G)~(U×G)mm | (50x50)~(460x330)mm |
| Maksimum Kesme Uzunluğu | 330mm |
|---|---|
| kesme kalınlığı | 0,5 ila 3,5 mm |
| Çalışma Baskısı | 0,6 ila 0,8 Mpa, kuru hava kaynağı |
| Maksimum Bileşen Yüksekliği | 60mm |
| Boyut | 680x300x1100mm |
| Ürün Adı | PCB V Çukur Kesicisi |
|---|---|
| Bıçak ağzı | Japonya'dan ithal edilen SKD - II malzemesi, |
| Mil Hızı | 200 mm/sn |
| En büyük PC kart kesimi uzunluğu | 400 mm |
| PCB Kalınlığı | 0,5-3,2 mm |
| Ürün Adı | Çok Bıçaklı PCB Panel Açma Makinesi |
|---|---|
| Bıçak ağzı | Japonya'dan ithal edilen SKD - II malzemesi, |
| Mil Hızı | 200 mm/sn |
| PCB Uzunluğu | Sınırsız |
| PCB Kalınlığı | 0.6-3.0mm |
| Ürün Adı | Çok bıçaklı PCB kesme makinesi |
|---|---|
| Bıçak ağzı | Japonya'dan ithal edilen SKD - II malzemesi, |
| Mil Hızı | 200 mm/sn |
| PCB Uzunluğu | Sınırsız |
| PCB Kalınlığı | 0.6-3.0mm |
| Adı | PCB Kesme Makinası |
|---|---|
| Maksimum Kesme Uzunluğu | Sınırsız |
| Operasyon modu | Otomatik |
| PCB Kalınlığı | 0,5-3,2 mm |
| Kesme genişliği | 8-200mm |
| Adı | Gilyotin tipi Otomatik V kesimi PCB kesme makinesi |
|---|---|
| Maksimum Kesme Uzunluğu | 330mm |
| kesme kalınlığı | 0,5 ila 3,5 mm |
| Çalışma Baskısı | 0,6 ila 0,8 Mpa, kuru hava kaynağı |
| Boyut | 680x300x1100mm |