| Baskı masası boyutları | 300x400 mm |
|---|---|
| çerçeve boyutu | 370×470mm,420×520mm,550×650mm |
| Yazdırma konumu sabit | PCB Dış Veya Pim Konumlandırma |
| Taban plakasında ince ayar | Ön/Arka±10mm R/L±10mm |
| Baskı hassasiyeti | ±0,02 mm |
| Ürün Adı | 3D Lehim Pastası Muayene Makinesi |
|---|---|
| En küçük bileşen boyutu | 01005 |
| Maksimum PCB boyutu | 55*55 ~450*450 mm |
| Güvenilir Tespit Süresi | 0,3 saniye/parça |
| Muayene hızı | 0.42 SEC/FOV |
| Mesh Belt Material | SUS316 |
|---|---|
| Power Supply Requirements | 3PH, 380 VAC, 5 Wires |
| Body Material | Corrosion Resistant Superior PP Material |
| Final Wind Cutting Isolating and Drying | Final wind cutting isolating(cold air drying), hot air drying, cold air drying |
| Size | L5860mm*W1650mm*H1650mm |
| Menşe yeri | Çin |
|---|---|
| Marka adı | Bestemp |
| Model numarası | x6 |
| Isıtma bölgeleri | 7-10 bölge |
|---|---|
| Isıtma tüneli | 3250mm |
| Boyut | L4450*W1370*H1600 |
| yükselen zaman | 5-15 dakika. |
| Kontrol tipi | Dokunmatik Ekran ve PLC |
| Dimensions | 2900(L)*1150(W)*1350(H) |
|---|---|
| Controlling type | Touchscreen + PLC |
| Temperature range | Ambient---350℃ |
| Max PCB width | 50~400mm (Width) |
| Conveyor speed | 200-1800mm/min |
| Ürün Adı | Güç Transistörü Kurşun Yapma Makinesi |
|---|---|
| Voltaj | 220V AC 60Hz/50Hz 90W |
| Boyut | L360 *W380*H430 |
| Ağırlık | 32,5 kg |
| Verimlilik | 4800-5400 adet/saat |
| Marka | JUKI |
|---|---|
| Durum | orijinal kopya |
| Kalite | en kaliteli |
| stok | büyük |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Marka | JUKI |
|---|---|
| Durum | orijinal kopya |
| Kalite | en kaliteli |
| stok | büyük |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Marka | Fuji |
|---|---|
| Durum | orijinal kopya |
| Kalite | en kaliteli |
| stok | büyük |
| Ambalaj bilgileri | Karton |