| PCB Kalınlığı | Min0.6mm |
|---|---|
| Taşıma Yüksekliği | 900±20mm(veya özelleştirilmiş) |
| Güç kaynağı | 100-230V AC(özelleştirilmiş) tek fazlı, MAX 100V/A |
| PCB boyutu (U×G)~(U×G)mm | (50x50)~(460x330)mm |
| Makine boyutu (U×G×Y)mm | 800x750x1100mm |
| PCB kalınlığı | Min0.6mm |
|---|---|
| ulaşım yönü | Soldan sağa/sağdan sola (isteğe bağlı) |
| Taşıma Yüksekliği | 900±20mm(veya özelleştirilmiş) |
| Hava basıncı | 4-6 bar, MAX 10L/dakika |
| Güç kaynağı | 100-230V AC(özelleştirilmiş) tek fazlı, MAX 300V/A |
| PCB Kalınlığı | Min0.6mm |
|---|---|
| PCB yükleme süresi | Yaklaşık 6 saniye |
| ulaşım yönü | Soldan sağa/sağdan sola (isteğe bağlı) |
| Taşıma Yüksekliği | 900±20mm(veya özelleştirilmiş) |
| Hava basıncı | 4-6 bar, MAX30L/dakika |
| PCB kalınlığı | Min0.6mm |
|---|---|
| PCB yükleme süresi | Yaklaşık 6 saniye |
| ulaşım yönü | Soldan sağa/sağdan sola (isteğe bağlı) |
| Taşıma yüksekliği | 900±20mm(veya özelleştirilmiş) |
| Güç kaynağı | 100-230V AC(özelleştirilmiş) tek fazlı, MAX 300V/A |
| PCB kalınlığı | Min0.6mm |
|---|---|
| ulaşım yönü | Soldan sağa/sağdan sola (isteğe bağlı) |
| Taşıma yüksekliği | 900±20mm(veya özelleştirilmiş) |
| Hava basıncı | 4-6 bar, MAX30L/dakika |
| Güç kaynağı | 100-230V AC(özelleştirilmiş) tek fazlı, MAX 300V/A |
| Ürün adı | PCB Yüzey Temizleyici |
|---|---|
| Model | HR-460QJ |
| PCB Boyutu | 530*460mm |
| PCB kalınlığı | 0,6-5 mm |
| konveyör bantları | ESD Düz Kayış |
| PCB Kalınlığı | Min0.6mm |
|---|---|
| ulaşım yönü | Soldan sağa/sağdan sola (isteğe bağlı) |
| Taşıma Yüksekliği | 900±20mm(veya özelleştirilmiş) |
| Güç kaynağı | 100-230V AC(özelleştirilmiş) tek fazlı, MAX 100V/A |
| PCB boyutu (U×G)~(U×G)mm | (50x50)~(350x250)mm |
| PCB kalınlığı | Min0.6mm |
|---|---|
| Maksimum PCB kapasitesi | 300 adet |
| ulaşım yönü | Soldan sağa/sağdan sola (isteğe bağlı) |
| Taşıma yüksekliği | 900±20mm(veya özelleştirilmiş) |
| Hava basıncı | 4-6 bar, MAX30 L/dakikada |
| Adı | PCB Konumlandırma Pimi |
|---|---|
| Uygulama | Yarı Otomatik Lehim Pastası Yazıcısı için |
| Toplam Uzunluk | 11 mm |
| Çapraz | 4mm |
| Pim Boyutu | 1,0 1,5 2,0 2,5 3,0 3,5 |
| Isıtma bölgeleri | 4 Bölge |
|---|---|
| yükselen zaman | 15 dakika |
| Kontrol tipi | Dokunmatik Ekran ve PLC |
| Sıcaklık kontrolü | PID yakın döngü kontrolü, SSR sürücüsü |
| Sıcaklık doğruluğu | ±1°C |