| Isıtma bölgeleri | 4 Bölge |
|---|---|
| Isıtma tüneli | 980mm |
| Boyut | L1920*W750*H1250 |
| yükselen zaman | 15 dakika |
| Kontrol tipi | Dokunmatik Ekran ve PLC |
| Product Features | Main control panel, touch screen control system, stainless steel mesh conveyor system or chain conveyor system, spraying tube and spraying nozzle |
|---|---|
| Body Material | Corrosion Resistant Superior PP Material |
| Final Wind Cutting Isolating and Drying | Final wind cutting isolating(cold air drying), hot air drying, cold air drying |
| Kimyasal Temizleme Modülleri | Kimyasal ön temizleme veya izolasyon bölümü, kimyasal döngü temizliği, rüzgar kesici izolasyon |
| Product Category | SMT Cleaning Machine |
| Gerekli N2 Basıncı | 0.4-0.6MPa |
|---|---|
| Ürün Adı | SEL-31 Çevrimiçi Seçmeli Dalga Lehimleme Makinesi Seçmeli Lehimleme Makinesi |
| Ürün Kategorisi | SMT Dalga Lehimleme Makinesi |
| Net Ağırlık | 1200kg |
| Konumlandırma Ekseni | X, Y, Z |
| Uygulama | SMT Üretim Hattı |
|---|---|
| PCB boyutu | 460x400 |
| Durum | Orijinal Kullanılmış |
| besleyici kapasitesi | 120ea Sabit besleyici tabanı |
| Kalite | %100 Marka |
| Uygulama | SMT Üretim Hattı |
|---|---|
| Durum | Orijinal Kullanılmış |
| PCB boyutu | 510 mm x 534 mm |
| Kalite | %100 Marka |
| Garanti | 3 ay |
| Bileşenler | X-ışını kaynağı, görüntü görüntüleme ünitesi, bilgisayarlı görüntü işleme sistemi, mekanik sistem, e |
|---|---|
| Görüntüleme Sistemi | Düz Panel Dedektör (FPD) tipi, etkili algılama aralığı: 430mmx430mm, piksel matrisi 3072*3072 piksel |
| Veri tabanı | MES, ERP ve WMS Intelligent ile bağlantı desteği |
| Uygulama örnekleri | BELİRTİLMEMİŞ |
| Görev | SMT üretim hatlarında artık malzemelerin otomatik sayımı |
| Bileşenler | X-ışını kaynağı, görüntü görüntüleme ünitesi, bilgisayarlı görüntü işleme sistemi, mekanik sistem, e |
|---|---|
| Görev | SMT üretim hatlarında artık malzemelerin otomatik sayımı |
| Veri tabanı | MES, ERP ve WMS Intelligent ile bağlantı desteği |
| Boyut | 950*1460*1960 mm |
| Ürün Kategorisi | Röntgen cihazı |
| Ürün adı | Elektrik Şablon Temizleme Makinesi |
|---|---|
| Pnömatik Şablon Temizleme Makinesi | Sol ve sağ hareketli yüksek basınçlı sıvı sprey temizliği |
| Kurutma yöntemi | Yüksek basınçlı sıcak hava suyu kurutma |
| Temizlik Süresi | 2-5 dakika Sıvı izolasyon reflü süresi 40 saniye temizleme |
| Durulama zamanı | 2-5 dakika |
| PCB kalınlığı | Min0.6mm |
|---|---|
| MAX PCB'nin kapasitesi | 300 adet (0,6 mm kalınlıkta PCB) |
| Bisiklet süresi | Yaklaşık 8 saniye |
| Hava basıncı | 4-6 bar, MAX10L/dakika |
| Güç kaynağı | 100-230V AC(özelleştirilmiş) tek fazlı, MAX 300V/A |
| Gerekli Hava Kaynağı | 0.4-0.6MPa |
|---|---|
| Tam Bilgisayar Kontrolü | - Evet. |
| Lehim Potası Kapasitesi | 15 kg / adet |
| Konveyör Genişliği | 50-400mm |
| Boyut | U1400mm X G1450mm X Y1700mm |