| Dergi numarası | Yukarı taşıma: 1 adet, aşağı taşıma: 1 adet (veya özelleştirilmiş) |
|---|---|
| Adım aralıkları seçimi | 1-4(10mm adım aralıkları) |
| Taşıma Yüksekliği | 900±20mm(veya özelleştirilmiş) |
| Güç kaynağı | 100-230V AC(özelleştirilmiş) tek fazlı, MAX 300V/A |
| PCB boyutu (U×G)~(U×G)mm | (50x50)~(350x250)mm |
| PCB boyutu (U×G)~(U×G)mm | 50x50) ↓450x330) |
|---|---|
| PCB Kalınlığı | Min0.6mm |
| ulaşım yönü | Soldan sağa/sağdan sola (isteğe bağlı) |
| Taşıma Yüksekliği | 900±20mm(veya özelleştirilmiş) |
| Güç kaynağı | 100-230V AC(özelleştirilmiş) tek fazlı, MAX 150V/A |
| Bıçak ağzı | Japonya'dan ithal edilen SKD - II malzemesi, |
|---|---|
| Mil Hızı | 200 mm/sn |
| En büyük PC kart kesimi uzunluğu | 400 mm |
| PCB Kalınlığı | 0,5-3,2 mm |
| V oluğunun kalınlığı | 0,25-2,0 mm |
| Dergi değiştirme zamanı | Yaklaşık 30 saniye |
|---|---|
| Taşıma Yüksekliği | 900±20mm(veya özelleştirilmiş) |
| Hava basıncı | 4-6 bar, MAX 10L/dakika |
| Güç kaynağı | 100-230V AC(özelleştirilmiş) tek fazlı, MAX 300V/A |
| PCB boyutu (U×G)~(U×G)mm | (50x50)~(350x250)mm |
| Baskı masası boyutları | 300x1500 mm |
|---|---|
| çerçeve boyutu | 370×470mm,420×520mm,550×650mm |
| Yazdırma konumu sabit | PCB Dış Veya Pim Konumlandırma |
| Taban plakasında ince ayar | Ön/Arka±10mm R/L±10mm |
| Baskı hassasiyeti | ±0,02 mm |
| Adım aralıkları seçimi | 1-4(10mm adım aralıkları) |
|---|---|
| Taşıma Yüksekliği | 900±20mm(veya özelleştirilmiş) |
| Hava basıncı | 4-6 bar, MAX 10L/dakika |
| Güç kaynağı | 100-230V AC(özelleştirilmiş) tek fazlı, MAX 300V/A |
| PCB boyutu (U×G)~(U×G)mm | (50x50)~(350x250) |
| Ürün Adı | Otomatik Lehim Preform Besleyici |
|---|---|
| Malzeme | Sert Alüminyum + Kaplama |
| Çalışma modu | Oto |
| Besleme hassasiyeti | 0.1 |
| Ambalaj bilgileri | karton |
| Tam Bilgisayar Kontrolü | - Evet. |
|---|---|
| Gerekli N2 Basıncı | 0.4-0.6MPa |
| Gerekli Hava Kaynağı | 0.4-0.6MPa |
| Ön ısıtma yöntemi | Üst IR ısıtma |
| Boyut | U2860mm X G1650mm X Y1650mm |
| Marka | SAMSUNG |
|---|---|
| Durum | orijinal kopya |
| Kalite | en kaliteli |
| stok | büyük |
| Ambalaj bilgileri | karton |
| Marka | SAMSUNG |
|---|---|
| Condition | original/copy |
| Quality | top qualiy |
| stok | büyük |
| Packaging Details | Carton |