| Ürün Adı | AOI Denetim Makinesi |
|---|---|
| Işık kaynağı | RGB LED ışık kaynağının halka şeklindeki yapısı |
| PCB boyutu | 20 mm × 20 mm ile 350 mm × 450 mm arasında |
| Asgari parçalar | 01005 çip |
| Doğru konum | <8μm |
| Maksimum Kesme Uzunluğu | 330mm |
|---|---|
| kesme kalınlığı | 0,5 ila 3,5 mm |
| Çalışma Baskısı | 0,6 ila 0,8 Mpa, kuru hava kaynağı |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kasa |
| Teslim süresi | 3-10 iş günü |
| Alt tenekenin karıştırma kapasitesi | 70 kilo |
|---|---|
| Makine Gücü | 4.3KW |
| Ayırma Hızı Kapsamı | 15KG /60 dakika |
| Besleme kapısı | ≤10KG atık*2 |
| Net Ağırlık | Yaklaşık 110 kg. |
| PCB kalınlığı | Min0.6mm |
|---|---|
| ulaşım yönü | Soldan sağa/sağdan sola (isteğe bağlı) |
| Taşıma Yüksekliği | 900±20mm(veya özelleştirilmiş) |
| Hava basıncı | 4-6 bar, MAX10L/dakika |
| Güç kaynağı | 100-230V AC(özelleştirilmiş) tek fazlı, MAX 300V/A |
| Ürün Adı | PCB V Çukur Kesicisi |
|---|---|
| Bıçak ağzı | Japonya'dan ithal edilen SKD - II malzemesi, |
| Mil Hızı | 200 mm/sn |
| En büyük PC kart kesimi uzunluğu | 400 mm |
| PCB Kalınlığı | 0,5-3,2 mm |
| Ürün Adı | PCBA Temizleme Makinesi |
|---|---|
| Temizlik zamanı | 0~ 99 dakika (ayarlanabilir) |
| Seyreltme tankı kapasitesi | 70 litre |
| Durulama süresi | 1 dakika/zaman (1-59 kez/ayarlanabilir) |
| Temizleme sıcaklığı (sıvı) | Oda sıcaklığı ~75°C (ayarlanabilir) |
| Ürün adı | H910 AOI Teftiş Makinesi |
|---|---|
| Işık kaynağı | RGB LED ışık kaynağının halka şeklindeki yapısı |
| PCB Boyutu | 20 mm × 20 mm ile 350 mm × 450 mm arasında |
| Asgari parçalar | 01005 çip |
| Doğru konum | <8μm |
| Genişlik ayarı | Elektrikli düğmeyle kontrol edilir |
|---|---|
| Kamera. | Sony CCD Renkli kamera |
| PCB boyutu | 25 mm × 25 mm ile 350 mm × 450 mm arasında |
| Asgari parçalar | 01005 çip |
| Doğru konum | <8 μm |
| Baskı masası boyutları | 300x1500 mm |
|---|---|
| çerçeve boyutu | 370×470mm,420×520mm,550×650mm |
| Yazdırma konumu sabit | PCB Dış Veya Pim Konumlandırma |
| Taban plakasında ince ayar | Ön/Arka±10mm R/L±10mm |
| Baskı hassasiyeti | ±0,02 mm |
| Dimensions | 2900(L)*1150(W)*1350(H) |
|---|---|
| Controlling type | PC + PLC controlling |
| Temperature range | Ambient---300℃ |
| Max PCB width | 250mm |
| konveyör hızı | 0-1800mm/dak |