| Maksimum Boyut | 737X737mm |
|---|---|
| PCB Maks Boyutu | 510X340mm(530X340mm) |
| Taşıma yüksekliği | 900±40mm |
| Silecek Hızı | 6~200 mm/sn |
| Baskı Doğruluğu | ± 0.02mm |
| PCB kalınlığı | Min0.6mm |
|---|---|
| PCB yükleme süresi | Yaklaşık 6 saniye |
| Dergi değiştirme zamanı | Yaklaşık 30 saniye |
| Taşıma Yüksekliği | 900±20mm(veya özelleştirilmiş) |
| Hava basıncı | 4-6 bar, MAX 10L/dakika |
| PCB kalınlığı | Min0.6mm |
|---|---|
| PCB yükleme süresi | Yaklaşık 6 saniye |
| Dergi değiştirme zamanı | Yaklaşık 30 saniye |
| Taşıma yüksekliği | 900±20mm(veya özelleştirilmiş) |
| Hava basıncı | 4-6 bar, MAX 10L/dakika |
| PCB Kalınlığı | Min0.6mm |
|---|---|
| PCB yükleme süresi | Yaklaşık 6 saniye |
| ulaşım yönü | Soldan sağa/sağdan sola (isteğe bağlı) |
| Taşıma Yüksekliği | 900±20mm(veya özelleştirilmiş) |
| Hava basıncı | 4-6 bar, MAX30L/dakika |
| Maksimum Boyut | 737X737mm |
|---|---|
| PCB maksimum boyutu | 510X340mm(530X340mm) |
| Taşıma Yüksekliği | 900±40mm |
| Silecek Hızı | 6~200 mm/sn |
| Baskı Doğruluğu | ±0,02 mm |
| Ürün Adı | Otomatik Lehim Preform Besleyici |
|---|---|
| Malzeme | Sert Alüminyum + Kaplama |
| Çalışma modu | Oto |
| Besleme hassasiyeti | 0.1 |
| Ambalaj bilgileri | karton |
| Product name | Electrical Stencil Cleaning Machine |
|---|---|
| Clean method | left and right movable high-pressure liquid spray cleaning |
| Cleaning time | 2-5 minutes cleaning liquid isolation reflux time 40 seconds |
| Cleaning liquid capacity | 50L |
| Air supply | 0.45Mpa~0.7Mpa |
| Ürün Adı | AOI Denetim Makinesi |
|---|---|
| Uygulama | PCB Denetimi |
| PCB boyutu | 20 mm × 20 mm ila 450 mm x 350 mm |
| Makine Boyutu (L*W*H) | L1120 mm × 900 mm × 1400 mm |
| Güç | AC220v, %10, Tek Fazlı 5a 50/60hz, Güç Tüketimi 600w |
| PCB Kalınlığı | Min0.6mm |
|---|---|
| Bisiklet süresi | Yaklaşık 10 saniye. |
| Taşıma Yüksekliği | 900±20mm(veya özelleştirilmiş) |
| Hava basıncı | 4-6 bar, MAX10L/dakika |
| Güç kaynağı | 100-230V AC(özelleştirilmiş) tek fazlı, MAX 300V/A |
| PCB kalınlığı | Min0.6mm |
|---|---|
| Adım aralıkları seçimi | 1-4(10mm adım aralıkları) |
| ulaşım yönü | Soldan sağa/sağdan sola (isteğe bağlı) |
| Taşıma Yüksekliği | 900±20mm(veya özelleştirilmiş) |
| Hava basıncı | 4-6 bar, MAX 10L/dakika |