| Memory | 5000000 points |
|---|---|
| Test Channel | 6 channels |
| Sampling frequency | 0.05s~30 Min |
| Precision | ±0.5℃ |
| temperature range | -40 ℃ ~ 1370 ℃ |
| PCB Kalınlığı | Min0.6mm |
|---|---|
| Bisiklet süresi | Yaklaşık 10 saniye. |
| ulaşım yönü | Soldan sağa/sağdan sola (isteğe bağlı) |
| Taşıma Yüksekliği | 900±20mm(veya özelleştirilmiş) |
| Hava basıncı | 4-6 bar, MAX10L/dakika |
| PCB Kalınlığı | Min0.6mm |
|---|---|
| Taşıma Yüksekliği | 900±20mm(veya özelleştirilmiş) |
| Güç kaynağı | 100-230V AC(özelleştirilmiş) tek fazlı, MAX 100V/A |
| PCB boyutu (U×G)~(U×G)mm | (50x50)~(450x350)mm |
| Makine boyutu (U×G×Y)mm | 800 × 700 × 910 mm |
| Marka | Fuji |
|---|---|
| Durum | orijinal kopya |
| Kalite | en kaliteli |
| stok | büyük |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Marka | Fuji |
|---|---|
| Durum | orijinal kopya |
| Kalite | en kaliteli |
| stok | büyük |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Marka | Fuji |
|---|---|
| Durum | orijinal kopya |
| Kalite | en kaliteli |
| stok | büyük |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| PCB kalınlığı | Min0.6mm |
|---|---|
| Dergi numarası | Yukarı taşıma: 1 adet, aşağı taşıma: 1 adet (veya özelleştirilmiş) |
| Adım aralıkları seçimi | 1-4(10mm adım aralıkları) |
| PCB yükleme süresi | Yaklaşık 6 saniye |
| Dergi değiştirme zamanı | Yaklaşık 30 saniye |
| Boyut | U1400mm X G1450mm X Y1700mm |
|---|---|
| Maksimum taşıyıcı boyutu | L400 X W400MM |
| Konveyör Genişliği | 50-400mm |
| Pozisyon Doğruluğu | + / - 0,05 mm |
| Lehim Potası Kapasitesi | 15 kg / adet |
| ixing Alt teneke kapasitesi | 10kg |
|---|---|
| Karışım Isıtma Gücü | 0.6kw |
| Sıcaklık Kapsamı | 0-350°C |
| Besleme | Sürekli 3-4kg/60 dakika |
| Motor karıştırma | 1φ 220V 90W |
| Boyutlar | 2200*1200*1600mm |
|---|---|
| Kontrol tipi | Dokunmatik ekran + PLC |
| Sıcaklık Aralığı | Ortam --- 350°C |
| Maksimum PCB genişliği | 250 mm |
| Konveyör Hızı | 200MM-1800MM/Min |