| Marka | Fuji |
|---|---|
| Durum | orijinal kopya |
| Kalite | en kaliteli |
| stok | büyük |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Marka | Fuji |
|---|---|
| Durum | orijinal kopya |
| Kalite | en kaliteli |
| stok | büyük |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Ürün Adı | Lehim Cüruf Kurtarma Makinesi |
|---|---|
| ixing Alt teneke kapasitesi | 10kg |
| Karışım Isıtma Gücü | 1.6kw |
| Sıcaklık Kapsamı | 0-350°C |
| Besleme zamanı | Sürekli3-4kg/15dk |
| Ürün Adı | X-Ray Makarası Bileşen Sayma Makinesi |
|---|---|
| Kesinlik | %99,99 (0201) |
| Karar | 3072*3072px |
| görüntüleme hızı | 5 EDS/s |
| Pikselleri Okumak | 20 milyon/inç |
| Ürün Adı | 3D Lehim Pastası Muayene Makinesi |
|---|---|
| En küçük bileşen boyutu | 01005 |
| Maksimum PCB boyutu | 630x686mm |
| Güvenilir Tespit Süresi | 0,3 saniye/parça |
| Muayene hızı | 0.42 SEC/FOV |
| Marka | JUKI |
|---|---|
| Durum | orijinal kopya |
| Kalite | en kaliteli |
| stok | büyük |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Ürün Adı | X-Ray Makarası Bileşen Sayma Makinesi |
|---|---|
| Kesinlik | %99,99 (0201) |
| Karar | 3072*3072px |
| görüntüleme hızı | 5 EDS/s |
| Pikselleri Okumak | 20 milyon/inç |
| Gerekli N2 Basıncı | 0.4-0.6mpa |
|---|---|
| Ürün adı | HRX-31D Çevrimiçi Seçici Dalga Lehimleme |
| Ürün kategorisi | SMT Seçici Dalga Lehimleme Makinesi |
| Net ağırlığı | 2500kg |
| Konumlandırma Ekseni | X, Y, Z |
| PCB kalınlığı | Min0.6mm |
|---|---|
| Bisiklet süresi | Yaklaşık12 saniye |
| ulaşım yönü | Soldan sağa/sağdan sola (isteğe bağlı) |
| Taşıma yüksekliği | 900±20mm(veya özelleştirilmiş) |
| Hava basıncı | 4-6 bar, MAX10L/dakika |
| Maksimum Boyut | 737X737mm |
|---|---|
| PCB Maks Boyutu | 510X340mm(530X340mm) |
| Taşıma yüksekliği | 900±40mm |
| Silecek Hızı | 6~200 mm/sn |
| Baskı Doğruluğu | ± 0.02mm |