| Uygulama | PCB düzeneği |
|---|---|
| Ürün adı | PCB Taşıyıcıları |
| Uzunluk | Özelleştirilebilir |
| Genişlik | Özelleştirilebilir |
| Garanti | 1 yıl |
| PCB kalınlığı | Min0.6mm |
|---|---|
| ulaşım yönü | Soldan sağa/sağdan sola (isteğe bağlı) |
| Taşıma Yüksekliği | 900±20mm(veya özelleştirilmiş) |
| Güç kaynağı | 100-230V AC(özelleştirilmiş) tek fazlı, MAX 100V/A |
| PCB boyutu (U×G)~(U×G)mm | (50x50)~(350x250)mm |
| Boyutlar | L4900*1270*1450mm |
|---|---|
| Bölgeler oluşur | 8 bölge |
| Sıcaklık kontrolü | PID yakın döngü kontrolü, SSR sürücüsü |
| Sıcaklık aralığı | Ortam --- 300°C |
| Sıcaklık doğruluğu | ±1°C |
| Boyutlar | L2550*1350*1550 |
|---|---|
| Kontrol tipi | PC + PLC kontrolü |
| Sıcaklık aralığı | Ortam --- 300°C |
| Maksimum PCB genişliği | 250 mm |
| konveyör hızı | 0-1800mm/dak |
| Boyutlar | L2550*1350*1550 |
|---|---|
| Kontrol tipi | PC + PLC kontrolü |
| Sıcaklık aralığı | Ortam --- 300°C |
| Maksimum PCB genişliği | 250 mm |
| konveyör hızı | 0-1800mm/dak |
| Boyutlar | L3750*1360*1550 |
|---|---|
| Kontrol tipi | PC + PLC kontrolü |
| Sıcaklık aralığı | Ortam --- 300°C |
| Maksimum PCB genişliği | 300mm |
| konveyör hızı | 0-1800mm/dak |
| ixing Alt teneke kapasitesi | 10kg |
|---|---|
| Karışım Isıtma Gücü | 1.6kw |
| Sıcaklık Kapsamı | 0-350°C |
| besleme | Sürekli3-4kg/15dk |
| Karıştırma motoru | 1φ 220V 90W |
| PCB Kalınlığı | Min0.6mm |
|---|---|
| ulaşım yönü | Soldan sağa/sağdan sola (isteğe bağlı) |
| Taşıma Yüksekliği | 900±20mm(veya özelleştirilmiş) |
| Güç kaynağı | 100-230V AC(özelleştirilmiş) tek fazlı, MAX 100V/A |
| PCB boyutu (U×G)~(U×G)mm | (50x50)~(350x250)mm |
| PCB Kalınlığı | Min0.6mm |
|---|---|
| Maksimum PCB kapasitesi | 20 PCS |
| Taşıma Yüksekliği | 900±20mm(veya özelleştirilmiş) |
| Hava basıncı | 4-6 bar, MAX10L/dakika |
| Güç kaynağı | 100-230V AC(özelleştirilmiş) tek fazlı, MAX 300V/A |
| PCB Kalınlığı | Min0.6mm |
|---|---|
| ulaşım yönü | Soldan sağa/sağdan sola (isteğe bağlı) |
| Güç kaynağı | 100-220V AC(özelleştirilmiş) tek fazlı, MAX 100V/A |
| PCB boyutu (U×G)~(U×G)mm | (50x50)~(350x250) |
| Makine boyutu (U×G×Y)mm | 50*50-445*330mm |