| Marka | Fuji |
|---|---|
| Durum | orijinal kopya |
| Kalite | en kaliteli |
| stok | büyük |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Ürün Adı | PCBA Temizleme Makinesi |
|---|---|
| Temizlik zamanı | 0~ 99 dakika (ayarlanabilir) |
| Seyreltme tankı kapasitesi | 70 litre |
| Durulama süresi | 1 dakika/zaman (1-59 kez/ayarlanabilir) |
| Temizleme sıcaklığı (sıvı) | Oda sıcaklığı ~75°C (ayarlanabilir) |
| Ürün Adı | PCBA Temizleme Makinesi |
|---|---|
| Temizlik zamanı | 0~ 99 dakika (ayarlanabilir) |
| Seyreltme tankı kapasitesi | 70 litre |
| Durulama süresi | 1 dakika/zaman (1-59 kez/ayarlanabilir) |
| Temizleme sıcaklığı (sıvı) | Oda sıcaklığı ~75°C (ayarlanabilir) |
| Kamera. | CCD renkli kamera çözünürlüğü |
|---|---|
| Işık kaynağı | RGB LED ışık kaynağının halka şeklindeki yapısı |
| PCB boyutu | 450 mm x 350 mm |
| Asgari parçalar | 0201 çip ve 0,3 mm aralık |
| Hareket hızı | 830 mm/SAN (MAKS.) |
| Kamera. | CCD Renkli kamera |
|---|---|
| Genişlik ayarı | Otomatik olarak |
| PCB boyutu | 20 mm × 20 mm ile 360 mm × 400 mm arasında |
| Asgari parçalar | 01005 çip |
| Doğru konum | <8 μm |
| Temizlik zamanı | 3~5dk |
|---|---|
| Maksimum tank hacmi | 40 litre |
| Basınçlı hava basıncı | 0,45~0,7MPa |
| Gaz tüketimi | 400~600L/dak |
| Temiz yöntem | 360° dönebilen sprey temizleme |
| Boyutlar | L4250×g1360×Y1650mm |
|---|---|
| Kontrol tipi | PC + PLC kontrolü |
| Sıcaklık aralığı | Ortam --- 300°C |
| Maksimum PCB genişliği | 350mm |
| konveyör hızı | 0-1800mm/dak |
| Baskı masası boyutları | 300x400 mm |
|---|---|
| çerçeve boyutu | 370×470mm,420×520mm,550×650mm |
| Yazdırma konumu sabit | PCB Dış Veya Pim Konumlandırma |
| Taban plakasında ince ayar | Ön/Arka±10mm R/L±10mm |
| Baskı hassasiyeti | ±0,02 mm |
| Boyutlar | L6300*1430*1530 |
|---|---|
| Isıtma tüneli | 3890 mm |
| bileşen tipi | CSP, BGA vb. gibi tek/iki taraflı tahta. |
| Bölgeler oluşur | Üst8, alt8,2 soğutma bölgeleri |
| Sıcaklık kontrolü | PID yakın döngü kontrolü, SSR sürücüsü |
| Heating tunnel | 1938mm |
|---|---|
| Dimension | L2550*W750*H1250 |
| Rising time | 15 mins |
| Controlling type | Touch screen and PLC |
| Temperature controlling | PID close-loop control, SSR drive |