| Isıtma bölgeleri | 6 bölge |
|---|---|
| Isıtma tüneli | 1938mm |
| Boyut | L3571*W1200*H1450 |
| yükselen zaman | 15 dakika |
| Kontrol tipi | Dokunmatik Ekran ve PLC |
| Ürün Adı | Otomatik PCB yükleyici |
|---|---|
| Uygulama | PCB Montajı |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Operasyon modu | Otomatik |
| Voltaj | 220v |
| Durum | Orijinal Kullanılmış |
|---|---|
| Garanti | 3 Aylık |
| Uygulama | SMT Üretim Hattı |
| Kalite | %100 Marka |
| Paket | ahşap kasa |
| Boyutlar | U5520*1430*1530mm |
|---|---|
| Bölgeler oluşur | Üst8, alt8,2 soğutma bölgeleri |
| Isıtma yöntemi | Tamamen cebri hava konveksiyonu |
| Sıcaklık kontrolü | PID yakın döngü kontrolü, SSR sürücüsü |
| Sıcaklık aralığı | Ortam --- 300°C |
| Dimensions | L4900*1270*1450 mm |
|---|---|
| Zones constitute | Upper8,bottom8, one cooling zones |
| Length of heating zone | 2800mm |
| Exhaust Requirement | 25 m3/min x2 Vanes |
| Temperature controlling | PID close-loop control, SSR drive |
| Dimensions | L6300*1430*1530 |
|---|---|
| Zones constitute | 10 zones , two cooling zones |
| Heating method | Fully forced air convection |
| Temperature range | Ambient---300℃ |
| Temperature uniform | ±2 ℃ |
| Isıtma bölgeleri | 6 bölge |
|---|---|
| Isıtma tüneli | 1938mm |
| Boyut | L3571*W1200*H1450 |
| Soğutma | bir soğutma bölgesi, soğutma için fanlar |
| Kontrol tipi | Dokunmatik Ekran ve PLC |
| PCB yükleme süresi | Yaklaşık 6 saniye |
|---|---|
| Dergi değiştirme zamanı | Yaklaşık 30 saniye |
| ulaşım yönü | Soldan sağa/sağdan sola (isteğe bağlı) |
| Taşıma yüksekliği | 900±20mm(veya özelleştirilmiş) |
| Hava basıncı | 4-6 bar, MAX 10L/dakika |
| Boyutlar | L4250*1430*1450 |
|---|---|
| Kontrol tipi | PC + PLC kontrolü |
| Sıcaklık aralığı | Ortam --- 300°C |
| Maksimum PCB genişliği | 350mm |
| konveyör hızı | 0-1800mm/dak |
| Boyutlar | L2550*1350*1550 |
|---|---|
| Kontrol tipi | PC + PLC kontrolü |
| Sıcaklık aralığı | Ortam --- 300°C |
| Maksimum PCB genişliği | 250 mm |
| konveyör hızı | 0-1800mm/dak |