| Marka | SAMSUNG |
|---|---|
| Durum | orijinal kopya |
| Kalite | en kaliteli |
| stok | büyük |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Marka | JUKI |
|---|---|
| Durum | orijinal kopya |
| Kalite | en kaliteli |
| stok | büyük |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Marka | JUKI |
|---|---|
| Durum | orijinal kopya |
| Kalite | en kaliteli |
| stok | büyük |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Ürün Adı | Pnömatik Şablon Temizleyici |
|---|---|
| Temizlik zamanı | 3~5dk |
| Maksimum tank hacmi | 40 litre |
| Basınçlı hava basıncı | 0,45~0,7MPa |
| Gaz tüketimi | 400~600L/dak |
| PCB kalınlığı | Min0.6mm |
|---|---|
| Dergi numarası | Yukarı taşıma: 1 adet, aşağı taşıma: 2 adet (veya özelleştirilmiş) |
| ulaşım yönü | Soldan sağa/sağdan sola (isteğe bağlı) |
| Taşıma Yüksekliği | 900±20mm(veya özelleştirilmiş) |
| Hava basıncı | 4-6 bar, MAX 10L/dakika |
| PCB kalınlığı | Min0.6mm |
|---|---|
| Dergi numarası | Yukarı taşıma: 1 adet, aşağı taşıma: 1 adet (veya özelleştirilmiş) |
| Adım aralıkları seçimi | 1-4(10mm adım aralıkları) |
| PCB yükleme süresi | Yaklaşık 6 saniye |
| Dergi değiştirme zamanı | Yaklaşık 30 saniye |
| Kamera | CCD renkli kamera çözünürlüğü: 10 mikro/nokta |
|---|---|
| Işık kaynağı | RGB LED ışık kaynağının halka şeklindeki yapısı |
| PCB boyutu | 20 mm × 20 mm ile 350 mm × 450 mm arasında |
| Asgari parçalar | 01005 çip |
| Hareket hızı | 830mm/SEC (MAX) |
| Baskı masası boyutları | 300x1500 mm |
|---|---|
| çerçeve boyutu | 370×470mm,420×520mm,550×650mm |
| Yazdırma konumu sabit | PCB Dış Veya Pim Konumlandırma |
| Taban plakasında ince ayar | Ön/Arka±10mm R/L±10mm |
| Baskı hassasiyeti | ±0,02 mm |
| Baskı masası boyutları | 300×1250 mm |
|---|---|
| çerçeve boyutu | 370×470mm,420×520mm,550×650mm |
| Yazdırma konumu sabit | PCB Dış Veya Pim Konumlandırma |
| Taban plakasında ince ayar | Ön/Arka±10mm R/L±10mm |
| Baskı hassasiyeti | ±0,02 mm |
| Baskı masası boyutları | 400x1550 mm |
|---|---|
| Çelik hasır boyutu | (370x470)~(550x1750) |
| Yazdırma konumu sabit | PCB Dış Veya Pim Konumlandırma |
| Taban plakasında ince ayar | Ön/Arka±10mm R/L±10mm |
| Baskı hassasiyeti | ±0,02 mm |