| PCB yükleme süresi | Yaklaşık 6 saniye |
|---|---|
| Dergi değiştirme zamanı | Yaklaşık 30 saniye |
| ulaşım yönü | Soldan sağa/sağdan sola (isteğe bağlı) |
| Taşıma yüksekliği | 900±20mm(veya özelleştirilmiş) |
| Hava basıncı | 4-6 bar, MAX 10L/dakika |
| Uygulama | SMT Üretim Hattı |
|---|---|
| Durum | Orijinal Kullanılmış |
| Garanti | 3 ay |
| Kalite | %100 Marka |
| Paket | Ahşap kasa |
| Baskı masası boyutları | 300x400 mm |
|---|---|
| çerçeve boyutu | 370×470mm,420×520mm,550×650mm |
| Yazdırma konumu sabit | PCB Dış Veya Pim Konumlandırma |
| Taban plakasında ince ayar | Ön/Arka±10mm R/L±10mm |
| Baskı hassasiyeti | ±0,02 mm |
| Baskı masası boyutları | 400x1550 mm |
|---|---|
| Çelik hasır boyutu | (370x470)~(550x1750) |
| Yazdırma konumu sabit | PCB Dış Veya Pim Konumlandırma |
| Taban plakasında ince ayar | Ön/Arka±10mm R/L±10mm |
| Baskı hassasiyeti | ±0,02 mm |
| Boyutlar | 2900(U)*1150(G)*1350(Y) |
|---|---|
| Kontrol tipi | Dokunmatik ekran + PLC |
| sıcaklık aralığı | Ortam --- 350°C |
| Maksimum PCB genişliği | 400mm |
| konveyör hızı | 200MM-1800MM/Min |
| Dergi numarası | Yukarı taşıma: 1 adet, aşağı taşıma: 1 adet (veya özelleştirilmiş) |
|---|---|
| Adım aralıkları seçimi | 1-4(10mm adım aralıkları) |
| Taşıma yüksekliği | 900±20mm(veya özelleştirilmiş) |
| Hava basıncı | 4-6 bar, MAX 10L/dakika |
| Güç kaynağı | 100-230V AC(özelleştirilmiş) tek fazlı, MAX 300V/A |
| PCB kalınlığı | Min0.6mm |
|---|---|
| MAX PCB'nin kapasitesi | 300 adet (0,6 mm kalınlıkta PCB) |
| Bisiklet süresi | Yaklaşık 8 saniye |
| ulaşım yönü | Soldan sağa/sağdan sola (isteğe bağlı) |
| Taşıma Yüksekliği | 900±20mm(veya özelleştirilmiş) |
| PCB kalınlığı | Min0.6mm |
|---|---|
| MAX PCB'nin kapasitesi | 300 adet (0,6 mm kalınlıkta PCB) |
| ulaşım yönü | Soldan sağa/sağdan sola (isteğe bağlı) |
| Taşıma Yüksekliği | 900±20mm(veya özelleştirilmiş) |
| Güç kaynağı | 100-230V AC(özelleştirilmiş) tek fazlı, MAX 300V/A |
| PCB Kalınlığı | Min0.6mm |
|---|---|
| Dergi numarası | Yukarı taşıma: 1 adet, aşağı taşıma: 1 adet (veya özelleştirilmiş) |
| Adım aralıkları seçimi | 1-4(10mm adım aralıkları) |
| ulaşım yönü | Soldan sağa/sağdan sola (isteğe bağlı) |
| Taşıma Yüksekliği | 900±20mm(veya özelleştirilmiş) |
| Marka | SAMSUNG |
|---|---|
| Durum | orijinal kopya |
| Kalite | en kaliteli |
| stok | büyük |
| Ambalaj bilgileri | Karton |