| PCB kalınlığı | Min0.6mm |
|---|---|
| PCB yükleme süresi | Yaklaşık 6 saniye |
| Taşıma yüksekliği | 900±20mm(veya özelleştirilmiş) |
| Hava basıncı | 4-6 bar, MAX30L/dakika |
| Güç kaynağı | 100-230V AC(özelleştirilmiş) tek fazlı, MAX 300V/A |
| Kullanımı | Transistörleri kesin ve şekillendirin |
|---|---|
| Voltaj | 220V AC 60Hz/50Hz 90W |
| Boyut | L360 *W380*H430 |
| Ağırlık | 32,5 kg |
| Verimlilik | 4800-5400 adet/saat |
| PCB kalınlığı | Min0.6mm |
|---|---|
| ulaşım yönü | Soldan sağa/sağdan sola (isteğe bağlı) |
| Hava basıncı | 4-6 bar, MAX 10L/dakika |
| Güç kaynağı | 100-230V AC(özelleştirilmiş) tek fazlı, MAX 300V/A |
| PCB boyutu (U×G)~(U×G)mm | (50x50)~(350x250)mm |
| Makara Genişliği | 8mm Kağıt Makarası ve Plastik Makara |
|---|---|
| RC bileşen boyutu | 01005/0201/0402/0603/0805/1206/1210 |
| Ekleme tomografi | 8-10S ((El süresi hariç) |
| Geçiş Oranı | %99 |
| Ağırlık | 95 kg |
| Bölgeler oluşur | Üst9, alt9,2 soğutma bölgeleri |
|---|---|
| fırın uzunluğu | 465 cm (183") |
| 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 | 254cm |
| Proses Gazı Seçenekleri | Hava, Azot |
| Sıcaklık aralığı | Ortam --- 350°C |
| Isıtma bölgeleri | 5 Üst, 5 Alt |
|---|---|
| fırın uzunluğu | 79" (200 cm) |
| 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 | 132 cm |
| Sıcaklık kontrol cihazının doğruluğu | ± 0,1°C |
| Sıcaklık aralığı | 60-350°C |
| Isıtma bölgeleri | 10 Üst, 10 Alt |
|---|---|
| fırın uzunluğu | 183" (465cm) |
| 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 | 254 cm |
| Sıcaklık kontrol cihazının doğruluğu | ± 0,1°C |
| Sıcaklık aralığı | 60-350°C |
| Isıtma bölgeleri | 8 Yukarı, 8 Alt |
|---|---|
| fırın uzunluğu | 183" (465cm) |
| 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 | 260cm |
| Sıcaklık kontrol cihazının doğruluğu | ± 0,1°C |
| Sıcaklık aralığı | 60-350°C |
| Dergi değiştirme zamanı | Yaklaşık 30 saniye |
|---|---|
| Taşıma yüksekliği | 900±20mm(veya özelleştirilmiş) |
| Hava basıncı | 4-6 bar, MAX 10L/dakika |
| Güç kaynağı | 100-230V AC(özelleştirilmiş) tek fazlı, MAX 300V/A |
| PCB boyutu (U×G)~(U×G)mm | (50x50)~(350x250)mm |
| PCB kalınlığı | Min0.6mm |
|---|---|
| ulaşım yönü | Soldan sağa/sağdan sola (isteğe bağlı) |
| Taşıma yüksekliği | 900±20mm(veya özelleştirilmiş) |
| Hava basıncı | 4-6 bar, MAX 10L/dakika |
| Güç kaynağı | 100-230V AC(özelleştirilmiş) tek fazlı, MAX 300V/A |