| Voltaj | 220V AC 60Hz/50Hz 40W |
|---|---|
| Boyut | L610*W500*H700 MM |
| Ağırlık | 115 kilo |
| Verimlilik | 7200 Adet/Saat |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kasa |
| PCB Kalınlığı | Min0.6mm |
|---|---|
| ulaşım yönü | Soldan sağa/sağdan sola (isteğe bağlı) |
| Taşıma Yüksekliği | 900±20mm(veya özelleştirilmiş) |
| Güç kaynağı | 100-230V AC(özelleştirilmiş) tek fazlı, MAX 100V/A |
| PCB boyutu (U×G)~(U×G)mm | (50x50)~(350x250) |
| PCB kalınlığı | Min0.6mm |
|---|---|
| ulaşım yönü | Soldan sağa/sağdan sola (isteğe bağlı) |
| Taşıma yüksekliği | 900±20mm(veya özelleştirilmiş) |
| Güç kaynağı | 100-230V AC(özelleştirilmiş) tek fazlı, MAX 100V/A |
| PCB boyutu (U×G)~(U×G)mm | (50x50)~(350x250)mm |
| PCB kalınlığı | Min0.6mm |
|---|---|
| Bisiklet süresi | Yaklaşık 10 saniye. |
| ulaşım yönü | Soldan sağa/sağdan sola (isteğe bağlı) |
| Taşıma Yüksekliği | 900±20mm(veya özelleştirilmiş) |
| Hava basıncı | 4-6 bar, MAX10L/dakika |
| PCB Kalınlığı | Min0.6mm |
|---|---|
| ulaşım yönü | Soldan sağa/sağdan sola (isteğe bağlı) |
| Taşıma Yüksekliği | 900±20mm(veya özelleştirilmiş) |
| Güç kaynağı | 100-230V AC(özelleştirilmiş) tek fazlı, MAX 100V/A |
| PCB boyutu (U×G)~(U×G)mm | (50x50)~(450x350)mm |
| PCB yükleme süresi | Yaklaşık 6 saniye |
|---|---|
| Dergi değiştirme zamanı | Yaklaşık 30 saniye |
| Taşıma yüksekliği | 900±20mm(veya özelleştirilmiş) |
| Güç kaynağı | 100-230V AC(özelleştirilmiş) tek fazlı, MAX 300V/A |
| PCB boyutu (U×G)~(U×G)mm | (50x50)~(350x250)mm |
| PCB Kalınlığı | Min0.6mm |
|---|---|
| Taşıma Yüksekliği | 900±20mm(veya özelleştirilmiş) |
| Güç kaynağı | 100-230V AC(özelleştirilmiş) tek fazlı, MAX 100V/A |
| PCB boyutu (U×G)~(U×G)mm | (50x50)~(460x330)mm |
| Makine boyutu (U×G×Y)mm | 500×3500×1100 mm |
| Marka | JUKI |
|---|---|
| Durum | orijinal kopya |
| Kalite | en kaliteli |
| stok | büyük |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Marka | JUKI |
|---|---|
| Durum | orijinal kopya |
| Kalite | en kaliteli |
| stok | büyük |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Marka | Fuji |
|---|---|
| Durum | orijinal kopya |
| Kalite | en kaliteli |
| stok | büyük |
| Ambalaj bilgileri | Karton |