| MOQ: | 1 |
| fiyat: | Anlaşılabilir |
| standard packaging: | Ahşap kutu ambalajını ihraç et |
| Delivery period: | 5-7gün |
| payment method: | T/T ,, Western Union, MoneyGram |
| Teknik parametreler | |
| Görev | Bu ekipman hat arasındaki bağlantı için kullanılır |
| PCB kalınlığı | Min0.6mm |
| Taşıma yönü | Soldan sağa/sağdan sola (iletilmez) |
| Taşıma yüksekliği | 900±20mm ((ya da özel) |
| Güç kaynağı | 100-230V AC ((özel) tek fazlı, MAX 100V/A |
| Özellikler | ||
| Model numarası | HR-1200 | HR-1200D |
| PCB boyutu ((L×W) ((L×W) mm | (50x50) ↓450x350) | (50x50) ↓ ((550x460) |
| Makine boyutu (L × W × H) mm | 1000×700×910 | 1000×800×910 |
| Ağırlık | 50 kg | 70kg |
![]()
| MOQ: | 1 |
| fiyat: | Anlaşılabilir |
| standard packaging: | Ahşap kutu ambalajını ihraç et |
| Delivery period: | 5-7gün |
| payment method: | T/T ,, Western Union, MoneyGram |
| Teknik parametreler | |
| Görev | Bu ekipman hat arasındaki bağlantı için kullanılır |
| PCB kalınlığı | Min0.6mm |
| Taşıma yönü | Soldan sağa/sağdan sola (iletilmez) |
| Taşıma yüksekliği | 900±20mm ((ya da özel) |
| Güç kaynağı | 100-230V AC ((özel) tek fazlı, MAX 100V/A |
| Özellikler | ||
| Model numarası | HR-1200 | HR-1200D |
| PCB boyutu ((L×W) ((L×W) mm | (50x50) ↓450x350) | (50x50) ↓ ((550x460) |
| Makine boyutu (L × W × H) mm | 1000×700×910 | 1000×800×910 |
| Ağırlık | 50 kg | 70kg |
![]()