| Uygulama | SMT Üretim Hattı |
|---|---|
| Durum | Orijinal Kullanılmış |
| PCB boyutu | 774 (L) x 710 (W) mm |
| Garanti | 3 ay |
| Kalite | %100 Marka |
| Durum | Orijinal Kullanılmış |
|---|---|
| Garanti | 3 Aylık |
| Uygulama | SMT Üretim Hattı |
| Kalite | %100 Marka |
| Paket | ahşap kasa |
| Type | SMT Reflow Soldering Machine |
|---|---|
| Dimensions | L4600*W1200*H1450 |
| Conveyor Speed | 200-1000mm/min |
| PCB Width | 400mm |
| Heating method | Fully forced air convection |
| Durum | Orijinal Kullanılmış |
|---|---|
| Garanti | 3 ay |
| Uygulama | SMT Üretim Hattı |
| Kalite | %100 Marka |
| Paket | Ahşap kasa |
| Durum | Orijinal Kullanılmış |
|---|---|
| Garanti | 3 ay |
| Uygulama | SMT Üretim Hattı |
| Kalite | %100 Marka |
| Paket | Ahşap kasa |
| Uygulama | SMT Üretim Hattı |
|---|---|
| Durum | Orijinal Kullanılmış |
| Garanti | 3 ay |
| Kalite | %100 Marka |
| Paket | Ahşap kasa |
| Durum | Orijinal Kullanılmış |
|---|---|
| Garanti | 3 ay |
| Uygulama | SMT Üretim Hattı |
| Kalite | %100 Marka |
| Paket | Ahşap kasa |
| Cleaning Process | Chemical cleaning section, pure water rinsing section and strong hot air drying section |
|---|---|
| Chemical Cleaning Modules | Chemical pre-cleaning or isolation section, chemical cycle cleaning, wind cutting isolating |
| Örgü kemer malzemesi | SUS316 |
| Boyut | L5860mm*W1650mm*H1650mm |
| Controlling Mode | Touch Screen + PLC |
| Adı | Otomatik Bobin Bant PCB Kesme Makinesi |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 10-110 mm |
| Kesme genişliği | >800 mm |
| Hız kesmek | 4m/dk |
| Garanti | Bir yıl garanti ve ömür boyu bakım |
| Kesme uzunluğu | 10-110 mm |
|---|---|
| Kesme genişliği | Özelleştirilmiş |
| Kesme hızı | 4m/dk |
| Kesme modu | Dairesel Koşu Kesimi |
| Sürüş modu | Motor + senkron kemer |