| Durum | Orijinal Kullanılmış |
|---|---|
| Uygulama | SMT Üretim Hattı |
| Kalite | %100 Marka |
| Paket | ahşap kasa |
| Yerleştirme Doğruluğu | +/-0,025 mm (Standart mod) |
| Durum | Orijinal Kullanılmış |
|---|---|
| Garanti | 3 Aylık |
| Uygulama | SMT Üretim Hattı |
| Kalite | %100 Marka |
| Paket | ahşap kasa |
| Durum | Orijinal Kullanılmış |
|---|---|
| Garanti | 3 ay |
| Uygulama | SMT Üretim Hattı |
| Kalite | %100 Marka |
| Paket | Ahşap kasa |
| türü | SMD geri akış lehimleme makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | SMT LED PCB geri akış fırını lehimleme |
| Uygulama | SMT Montaj Üretim hattı |
| Boyutlar | U5520*1430*1530mm |
| Bölgeler oluşur | Üst8, alt8,2 soğutma bölgeleri |
| Başvuru | SMT Üretim Hattı |
|---|---|
| PCB Boyutu | 510 x 510 mm |
| Durum | Orijinal kullanılmış |
| besleyici kapasitesi | 120ea Sabit besleyici tabanı |
| Kalite | %100 Marka |
| Durum | Orijinal Kullanılmış |
|---|---|
| Garanti | 3 ay |
| Uygulama | SMT Üretim Hattı |
| Kalite | %100 Marka |
| Paket | Ahşap kasa |
| Uygulama | SMT Üretim Hattı |
|---|---|
| Durum | Orijinal Kullanılmış |
| Garanti | 3 ay |
| Kalite | %100 Marka |
| Paket | Ahşap kasa |
| Durum | Orijinal Kullanılmış |
|---|---|
| Garanti | 3 ay |
| Uygulama | SMT Üretim Hattı |
| Kalite | %100 Marka |
| Paket | Ahşap kasa |
| Başvuru | SMT Üretim Hattı |
|---|---|
| PCB Boyutu | 510 x 510 mm |
| Durum | Orijinal kullanılmış |
| Garanti | 3 ay |
| Kalite | %100 Marka |
| Ön ısıtma yöntemi | Üst IR ısıtma |
|---|---|
| Ürün Kategorisi | SMT Sleceive Dalga Lehimleme Makinesi |
| PCB Plakası Sabit | - Evet. |
| Gerekli güç kaynağı | üç fazlı 380V 50HZ |
| Pozisyon Doğruluğu | + / - 0,05 mm |