| Güç Kaynağı Gereksinimleri | 3PH, 380 VAC, 5 tel |
|---|---|
| Örgü kemer malzemesi | SUS316 |
| Size | L5860mm*W1650mm*H1650mm |
| Product Category | SMT Cleaning Machine |
| Nihai Rüzgar Kesme Yalıtımı ve Kurutma | Nihai rüzgar kesme izolasyonu (soğuk havayla kurutma), sıcak havayla kurutma, soğuk havayla kurutma |
| Ürün Adı | SMT Otomatik Bobin Teyp Kesme Makinesi |
|---|---|
| Kesme modu | Dairesel Koşu Kesimi |
| Sürüş modu | Motor + senkron kemer |
| Kesme uzunluğu | 10-110 mm |
| Kesme genişliği | >800 mm |
| Durum | Orijinal Kullanılmış |
|---|---|
| Garanti | 3 Aylık |
| Uygulama | SMT Üretim Hattı |
| Kalite | %100 Marka |
| Paket | ahşap kasa |
| Ürün adı | SMT Otomatik Bobin Teyp Kesme Makinesi |
|---|---|
| Kesme modu | Dairesel Koşu Kesimi |
| Sürüş modu | Motor + senkron kemer |
| Kesme uzunluğu | 10-110 mm |
| Kesme genişliği | >800 mm |
| Bileşenler | SMD, THT, Konektörler |
|---|---|
| Bileşen aralığı | 0201 ila 50 mm |
| Besleyici | Bant besleyici |
| Montaj | Yüzey Montajı |
| Adı | SMT Al ve Yerleştir Makinesi |
| Ürün adı | SMT Otomatik Teyp Kesme Makinesi |
|---|---|
| Kesme yöntemi | Dairesel bıçak hareketli kesme |
| Sürüş yöntemi | Motor + senkron kemer |
| Kesme uzunluğu | 10-110 mm |
| Kesme genişliği | >800 mm |
| Tam Bilgisayar Kontrolü | - Evet. |
|---|---|
| Gerekli N2 Basıncı | 0.4-0.6MPa |
| Maksimum taşıyıcı boyutu | U450 X G500mm |
| Ürün Kategorisi | SMT Seçici Dalga Lehimleme Makinesi |
| Konveyör Genişliği | 100-600mm |
| Durum | Orijinal Kullanılmış |
|---|---|
| Garanti | 3 Aylık |
| Uygulama | SMT Üretim Hattı |
| Kalite | %100 Marka |
| Paket | ahşap kasa |
| Ürün Kategorisi | SMT Seçici Dalga Lehimleme Makinesi |
|---|---|
| Modüler tasarım | - Evet. |
| Gerekli N2 Basıncı | 0.4-0.6MPa |
| Gerekli N2 Saflığı | >%99,998 |
| Lehim Potası Kapasitesi | 15 kg / adet |
| Durum | Orijinal Kullanılmış |
|---|---|
| Garanti | 3 ay |
| Uygulama | SMT Üretim Hattı |
| Kalite | %100 Marka |
| Paket | Ahşap kasa |