| MOQ: | 1 takım |
| fiyat: | USD 5200 Per Set |
| standard packaging: | ahşap |
| Delivery period: | 15 iş günü |
| payment method: | L/C,T/T,Western Union |
| Supply Capacity: | 100 set/ay |
| Model | Kurşunsuz çift dalga lehimleme makinesi HR-S1425M |
| Yapılandırma | Dokunmatik ekran kontrolü, İki aşamalı sıcak hava ısıtma çift dalga zirvesi, Elli teneke fırın çalışması, Titanyum pençelerinin el ile temizlenmesi, Stepper motor püskürtme salınımı |
| Zirvelerin sayısı | 2 zirve |
| Tahta genişliği | En fazla 250 mm |
| Teneke fırının kapasitesi | 180KG |
| Önyükleme uzunluğu | 600 mm |
| Zirve yüksekliği | 12 mm |
| PCB kartı bileşeninin iğne uzunluğu | 10 mm |
| PCB kartı taşıma yüksekliği | 750±20 mm |
| Başlatma gücü | 9KW |
| Çalışma gücü | 2KW |
| Teneke fırının gücü | 6KW |
| Önyükleme gücü | 2KW |
| Motor Gücü | 0.25KW |
| Kontrol Metotları | Dokunmatik ekran |
| Rak boyutları | 1400*1200*1500mm |
| Dış boyutlar | 2200*1200*1600mm |
| PCB kartı nakliye hızı | 0-1,2 m/dakikada |
| Önyükleme bölgesi sıcaklığı | Oda sıcaklığı 180°C |
| Isıtma yöntemi | Sıcak hava |
| Soğutma bölgeleri sayısı | 1 |
| Soğutma yöntemi | Aksyal akış fanı soğutma |
| Teneke fırının sıcaklığı | Oda sıcaklığı 300°C |
| Taşıma Yönü | Soldan sağa |
| Sıcaklık kontrol yöntemi | PID+SSR |
| Tüm makine kontrol modu | Mitsubishi PLC + dokunmatik ekran |
| Akış kapasitesi | En fazla 5.2L |
| püskürtme yöntemi | Adımlı motor + ST-6 |
| Güç kaynağı | 3 fazlı 5 tel sistemi, 380V, 50Hz |
| Havalandırma | 4-7KG/CM2, 12.5L/Min |
| Ağırlık | 600KG |
| Aksesuar Adı | Marka ve Model |
|---|---|
| PLC, dokunmatik ekran | Mitsubishi, ekran kontrolü. |
| Taşıma motoru, vites kutusu | Tayvan TCG Tek fazlı 90W, Diş Kutusu: 1:120K |
| Titanyum Pençesi | Özel titanyum alaşımlı çift kancalı pençeler, 1,5 mm kalınlığında |
| Teneke fırın motoru | Tayvan TCG 3 fazlı 4 kutuplu 0.25KW yüksek sıcaklığa dayanıklı |
| Yardımcı röle | OMRON MY2, MY4 |
| Frekans Transformörü | Yatai 0.4KW |
| Isıtma tüpü | Tayvan Fuarı, Nikel-Krom tel ithalatı |
| Fotoelektrik anahtar | 24V NPN Swiss Joy |
| Katı durum rölesi | Zuoyi 40A |
| Hava anahtarı | Chint |
| AC Contactor | Chint |
| Termokop | Tayvan Panta, yalıtım tipi K |
| Başlat düğmesi | Schneider |
| Blow Head | ST-6 |
SMT ekipmanları Ar-Ge, üretim ve satış alanlarında uzmanlaşmış ulusal yüksek teknoloji girişimidir.Deneyimli teknik ekibimiz, değerli hizmetlerle çeşitli müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için yenilikçiliğe odaklanır..
| MOQ: | 1 takım |
| fiyat: | USD 5200 Per Set |
| standard packaging: | ahşap |
| Delivery period: | 15 iş günü |
| payment method: | L/C,T/T,Western Union |
| Supply Capacity: | 100 set/ay |
| Model | Kurşunsuz çift dalga lehimleme makinesi HR-S1425M |
| Yapılandırma | Dokunmatik ekran kontrolü, İki aşamalı sıcak hava ısıtma çift dalga zirvesi, Elli teneke fırın çalışması, Titanyum pençelerinin el ile temizlenmesi, Stepper motor püskürtme salınımı |
| Zirvelerin sayısı | 2 zirve |
| Tahta genişliği | En fazla 250 mm |
| Teneke fırının kapasitesi | 180KG |
| Önyükleme uzunluğu | 600 mm |
| Zirve yüksekliği | 12 mm |
| PCB kartı bileşeninin iğne uzunluğu | 10 mm |
| PCB kartı taşıma yüksekliği | 750±20 mm |
| Başlatma gücü | 9KW |
| Çalışma gücü | 2KW |
| Teneke fırının gücü | 6KW |
| Önyükleme gücü | 2KW |
| Motor Gücü | 0.25KW |
| Kontrol Metotları | Dokunmatik ekran |
| Rak boyutları | 1400*1200*1500mm |
| Dış boyutlar | 2200*1200*1600mm |
| PCB kartı nakliye hızı | 0-1,2 m/dakikada |
| Önyükleme bölgesi sıcaklığı | Oda sıcaklığı 180°C |
| Isıtma yöntemi | Sıcak hava |
| Soğutma bölgeleri sayısı | 1 |
| Soğutma yöntemi | Aksyal akış fanı soğutma |
| Teneke fırının sıcaklığı | Oda sıcaklığı 300°C |
| Taşıma Yönü | Soldan sağa |
| Sıcaklık kontrol yöntemi | PID+SSR |
| Tüm makine kontrol modu | Mitsubishi PLC + dokunmatik ekran |
| Akış kapasitesi | En fazla 5.2L |
| püskürtme yöntemi | Adımlı motor + ST-6 |
| Güç kaynağı | 3 fazlı 5 tel sistemi, 380V, 50Hz |
| Havalandırma | 4-7KG/CM2, 12.5L/Min |
| Ağırlık | 600KG |
| Aksesuar Adı | Marka ve Model |
|---|---|
| PLC, dokunmatik ekran | Mitsubishi, ekran kontrolü. |
| Taşıma motoru, vites kutusu | Tayvan TCG Tek fazlı 90W, Diş Kutusu: 1:120K |
| Titanyum Pençesi | Özel titanyum alaşımlı çift kancalı pençeler, 1,5 mm kalınlığında |
| Teneke fırın motoru | Tayvan TCG 3 fazlı 4 kutuplu 0.25KW yüksek sıcaklığa dayanıklı |
| Yardımcı röle | OMRON MY2, MY4 |
| Frekans Transformörü | Yatai 0.4KW |
| Isıtma tüpü | Tayvan Fuarı, Nikel-Krom tel ithalatı |
| Fotoelektrik anahtar | 24V NPN Swiss Joy |
| Katı durum rölesi | Zuoyi 40A |
| Hava anahtarı | Chint |
| AC Contactor | Chint |
| Termokop | Tayvan Panta, yalıtım tipi K |
| Başlat düğmesi | Schneider |
| Blow Head | ST-6 |
SMT ekipmanları Ar-Ge, üretim ve satış alanlarında uzmanlaşmış ulusal yüksek teknoloji girişimidir.Deneyimli teknik ekibimiz, değerli hizmetlerle çeşitli müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için yenilikçiliğe odaklanır..