| Marka | JUKI |
|---|---|
| Durum | orijinal kopya |
| Kalite | en kaliteli |
| stok | büyük |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Ürün adı | SMT Otomatik Teyp Kesme Makinesi |
|---|---|
| Kesme yöntemi | Dairesel bıçak hareketli kesme |
| Sürüş yöntemi | Motor + senkron kemer |
| Kesme uzunluğu | 10-110 mm |
| Kesme genişliği | >800 mm |
| Marka | JUKI |
|---|---|
| Durum | orijinal kopya |
| Kalite | en kaliteli |
| stok | büyük |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Durum | Orijinal Kullanılmış |
|---|---|
| Garanti | 3 ay |
| Uygulama | SMT Üretim Hattı |
| Kalite | %100 Marka |
| Paket | Ahşap kasa |
| Kesme uzunluğu | 10-110 mm |
|---|---|
| Kesme genişliği | Özelleştirilmiş |
| Kesme hızı | 4m/dk |
| Kesme modu | Dairesel Koşu Kesimi |
| Sürüş modu | Motor + senkron kemer |
| Marka | JUKI |
|---|---|
| Durum | orijinal kopya |
| Kalite | en kaliteli |
| stok | büyük |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Marka | JUKI |
|---|---|
| Durum | orijinal kopya |
| Kalite | en kaliteli |
| stok | büyük |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Marka | JUKI |
|---|---|
| Durum | orijinal kopya |
| Kalite | en kaliteli |
| stok | büyük |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Marka | JUKI |
|---|---|
| Durum | orijinal kopya |
| Kalite | en kaliteli |
| stok | büyük |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Marka | SAMSUNG |
|---|---|
| Durum | orijinal kopya |
| Kalite | en kaliteli |
| stok | büyük |
| Ambalaj bilgileri | Karton |